Orjinal Erkek ve Bayan Kol Saatleri | Saat10.Com
(Hızlı dolaşmak için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz)   « ÖNCEKİ ÜRÜN   SONRAKİ ÜRÜN»
saat10 - SEIKO SNZG17J1 Erkek Kol Saati

SEIKO SNZG17J1 Erkek Kol Saati

SEIKO saat modelleri

SEIKO Erkek Saatler

PİYASA FİYATI: 841,00 TL
479,37 TL
KDV DAHİL - İNDİRİMLİ FİYATI
SİTEMİZDE BULUNAN SEIKO MARKA ÜRÜNLER ORJİNAL OLUP TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖR GÜVENCESİ ALTINDADIR.SEIKO SNZG17J1 Erkek Kol Saati ORJİNAL KUTUSUNDA, RESMİ GARANTİ KARTI VE FATURASIYLA, Aras Kargo TARAFINDAN TESLİM EDİLMEKTEDİR.
SAAT10.COM'DAN SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE, 0 850 333 26 10 MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYARAK ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİRSİNİZ. İADENİZİN KABUL EDİLMESİ İÇİN, ÜRÜN KULLANILMADAN, KUTUSU HASAR GÖRMEDEN VE FATURASIYLA BERABER GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
SİPARİŞLERİNİZ MAXİMUM 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLİR. KAPIDA ÖDEMELERDE SİPARİŞ TUTARINIZA 6 TL EKLENİR.

Casio Retro Saatinizin kordon ayarını nasıl yapabileceğinizi basit ve anlaşılabilir şekilde anlatacağım. Önce saati kordon klipsini açıyoruz. Klipsin içinde bir kilit mekanizması bulunmaktadır, (kordonu sıkıştırıp kilitlenmesini sağlayan bir levha aslında). Herhangi bir sivri uçlu, tornavida veya benzeri bir alet ile bu levhayı yukarı doğru kaldırın. Ne çok sert nede çok yumuşak.. Levhayı kaldırınca, bileğimize en uygun mesafeyi ileri geri hareket ile göz kararı hesaplayıp kilit mekanizmasını kordon uzerinde kaydırıyoruz. Sonrasında kilit görevi gören levhayı tekrar kapatmak sureti ile saatimizin kordonunu bileğinize göre ayarlamış oluyorsunuz. Görsel Bilgi için TIKLAYINIZ>> 

Bu bir Bu bir Faprika üretimidir. üretimidir